Joomla 3.2 Template by Justhost Complaints

Fotoreportaże

  • Ostatnia w roku 2018 sesja Rady Miejskiej w Czchowie zakończyła się wizytą radnych i sołtysów na wzgórzu zamkowym i Grodzisku w Czchowie, gdzie właśnie zakończono największą w roku inwestycję turystyczną. Oficjalne otwarcie - wiosną 2019 r. - fot. red. Joanna Dębiec
  • Seniorzy z Naszej Chaty odwiedzili z kolędą chorych w czchowskim ZOL-u oraz Urząd Miejski, kończąc dzień opłatkiem i wigilijnym barszczem... - fot.red. Joanna Dębiec
  • Wigilia dla seniorów i osób samotnych w Domosławicach na styku gmin:  Czchów i Zakliczyn - wzruszające wydarzenie - fot.red. Joanna Dębiec
  • Podsumowanie 7 lat realizacji projektu Ośrodki Wsparcia w gminie Czchów  -
  • Wzgórze zamkowe w Czchowie - aranżacja zakończona. Odbiór inwestycji - fot.red. Joanna Dębiec
  • Archiwum

Z ziemi włoskiej do czchowskiej...

Poprawiono: wtorek, 12, grudzień 2017 red. Joanna Dębiec

Wracamy do relacjonowania bieżących wydarzeń w gminie Czchów. Chwilowa przerwa spowodowana była wyjazdem red. do Rzymu wraz z 58-osobową grupą dzieci niepełnosprawnych, rodzicami i ich opiekunami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ze Złotej. To niesamowite wyzwanie, na które zbieraliśmy (również redakcja Czasu Czchowa) skrupulatnie przez ostatnie miesiące środki finansowe, np. poprzez organizację Balu Charytatywnego w Jurkowie pod koniec września br. Tym bardziej chcieliśmy relacjami oraz fotoreportażami z wyjazdu podziękować wszystkim, którzy pomogli zrealizować to wielkie i niemal niemożliwe do spełnienia - marzenie.

Na profilu gazety na facebooku umieszczaliśmy na bieżąco relacje oraz zajawki fotoreportaży, warto tam zajrzeć: https://www.facebook.com/CzasCzchowa/, tym bardziej, że właśnie i tu przekroczyliśmy liczbę 500. polubień, za co dziękujemy Czytelnikom; za kilka dni postaramy się stworzyć całą galerię z tego wyjątkowego wyjazdu, która będzie dostępna na naszej stronie.

Natomiast wcześniej, o czym nie zdążyliśmy wspomnieć, ukazały się fotoreportaże z kilku ostatnich wydarzeń w gminie

jak choćby pięknego, barwnego i "smacznego" Święta Owoców u przedszkolaków w Czchowie.

Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie z okazji Święta Pluszowego Misia zorganizowała dla dzieci pełne atrakcji spotkania w bibliotece z udziałem samego "Kubusia Puchatka".

A Klub Seniora "Nasza Chata" odwiedził ze swoim aktorskim występem, pełnym humoru i wigoru oraz serca - chorych w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Czchowie - fotoreportaż - dziś na stronie.

Mikołaj też odwiedził gminę Czchów, a mimo ogromu pracy, później, ale dotarł do Małych Czchowian i Złocoków oraz wszystkich dzieciaków, które chętnie korzystają z ofert, proponowanych przez MOKSiR... I dla nich dodatkowo wystąpili nasi Seniorzy z Naszej Chaty. Fotoreportaż w najbliższym czasie.

"Czas" pracuje dla Was...

Odsłony: 788